تماس با ما
طراحی و تجهیز سالن های آمفی تئاتر

مشاوره، طراحی، دکور، تجهیز و راه اندازی سالن تئاتر، سالن سینما، استدیو و کنسرت هال و سالن موسیقی و سالن های چندمنظوره (آمفی تئاتر)

ما در شرکت آروین نوین نگاره صوت، تمامی خدمات مربوط به بازسازی و نوسازی سالن های آمفی تئاتر و اجتماعات را به بهترین شکل و مطابق با نیاز شما انجام میدهیم. خدمات ما به شما از مرحله طراحی بخش های مختلف سالن آغاز میشود. با توجه به فضا، متراژ و اهداف شما از ساخت سالن آمفی تئاتر، دکوراسیونی زیبا و دلنشین را خلق میکنیم که مطابق با سلیقه شما باشد. با استفاده از انواع بهترین صندلی ها، فضای راحتی برای مهمانان و مدعوین شما فراهم میکنیم. از با دوام ترین تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای، نورپردازی و تجهیزات صحنه نمایش که هم مطابق با تکنولوژی روز دنیا هستند و هم متناسب با نیاز شما میباشند استفاده میکنیم.

ما همراه مورد اعتماد شما خواهیم شد تا رویای خود از داشتن سالن موسیقی، تئاتر، سینما و همه مراکز اجتماعات مهمانان عزیزتان را به واقعیت بدل کنیم.

خدمات ما در بخش آمفی تئاترها

طراحی و تجهیز تخصصی آمفی تئاتر خود را از ما بخواهید

هم اکنون با ما از طریق واتس آپ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما از پروژه شما بازدید کنند.

مشاوره رایگان
دکوراسیون و مبلمان آمفی تئاتر، سینما، سالن موسیقی و تئاتر

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون با توجه به نیاز شما با گستره وسیعی از متریال و تنوع و نوآوری در طراحی. بهره گیری از راحت ترین و بادوام ترین صندلی های آمفی تئاتری ساده و VIP

نورپردازی و تجهیز صوت و تصویر و مولتی مدیای سینما، آمفی  تئاتر و سالن موسیقی

طراحی و اجرای نور عمومی سالن و تجهیز آن به نورپردازی اختصاصی، سیستم های صوت و آکوستیک حرفه ای، تجهیزات اتاق فرمان، سیستم های پخش تصویر و پرده های سالن نمایش و سن.

طراحی و اجرای فضاهای جانبی آمفی تئاتر

طراحی و ساخت فضاهای جانبی مثل گیشه، بوفه، سالن انتظار، اتاق فرمان و ...

DNN